Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Andrew Michael Smith
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Andrew Michael
Watched
574
Diary
0
Reviews
0
Ratings
571
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
I Spy
★★★
Drillbit Taylor
★★★
Legion
★★★½
The Vector File
★★★★
The Warrior's Way
★★★★
An American Werewolf in London
★★★★½
Tucker & Dale vs. Evil
★★★★
Waiting for Forever
★★½
Buried
★★★½
The Butterfly Effect 3: Revelations
★★★★
Children of the Corn
★★★
Hancock
★★
Back to the Future Part III
★★★★
Back to the Future Part II
★★★½
The Wrestler
★★★★★
Exodus
★★★½
Born on the Fourth of July
★★★★
Let Me In
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
32