Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Alison Cleary
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Alison
Watched
121
Diary
12
Reviews
40
Ratings
48
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Intouchables
★★★★★
Seven Psychopaths
★★★★½
Hitchcock
★★★½
Skyfall
★★★★★
Searching for Sugar Man
★★★★★
Rock of Ages
★★★★
Route Irish
★★★½
Cowboys & Aliens
★★½
The Debt
★★★★½
Where Do We Go Now?
★★★★
The Best Exotic Marigold Hotel
★★★★
Battleship
★★★
Magnolia
★★★★½
Enduring Love
★★★½
Love Actually
★★★½
The Holiday
★★½
The Bank Job
★★★★½
Drive
★★★★
Previous
Next
1
2
3