Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Leighton Trent
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Leighton
Watched
1,645
Diary
322
Reviews
1,658
Ratings
1,645
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Goonies
★★★½
Jurassic Park III
★★½
Iron Man 3
★★★
Rust and Bone
★★★★
The Bourne Legacy
★★½
Charade
★★★★
Looper
★★★★
The Adventures of Young Indiana Jones 15 -…
★★★
The Master
★★★★½
Smashed
★★★★
Oz: The Great and Powerful
★★★
Brave
★★★★
End of Watch
★★★★
The Iron Giant
★★★★½
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
★★½
Leap Year
★★½
Amour
★★★★★
The Inspector General
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
92