Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Leighton Trent
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Leighton
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Harry and Tonto
★★★★
Bully
★★★½
Won't Back Down
★★★
Bottle Shock
★★½
Compliance
★★★★
Celeste & Jesse Forever
★★★
Beasts of the Southern Wild
★★★★★
Searching for Sugar Man
★★★½
The Paperboy
★★
The Loneliest Planet
★★★★
Cosmopolis
★★½
Alps
★★★½
Pitch Perfect
★★★½
Frankenweenie
★★★★
The Words
★½
Premium Rush
★★★
Zero Dark Thirty
★★★★½
Silver Linings Playbook
★★★½
Previous
Next
1
2
3
4
…
92