Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Áurea Oliveira
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Áurea
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Paperboy
★★★★
Jack Reacher
★★★½
Extremely Loud & Incredibly Close
★★★★
The Best Exotic Marigold Hotel
★★★★
Cool It
★★★★★
Intruders
★★★
As It Is in Heaven
★★★★★
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
★★★★
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
★★★★
Red Lights
★★★
Sexy Beast
★★★½
Silver Linings Playbook
★★★★★
Lawless
★★★½
12 Angry Men
★★★★★
Straw Dogs
★★★
The Birds
★★★★
Mirror Mirror
★★★½
Sleeping Beauty
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
37