Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Artyficial
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Artyficial
Watched
4,195
Diary
557
Reviews
192
Ratings
3,688
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Flightplan
★★★
Wolf
★★½
Bad Lieutenant
★★★
Shadows and Fog
★★★
Baron Blood
★★½
Woman in Chains
★★★
The Resurrected
★½
Aliens
★★★★
The Face of Another
★★★½
Pirosmani
★★★½
All Quiet on the Western Front
★★★½
Side Effects
★★★
Gypsy
★★★
Mildred Pierce
★★★★
Le Petit Soldat
★★★
Ghoulies II
★★
Raising Arizona
★★★½
The Plea
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
205