Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Artyficial
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Artyficial
Watched
4,196
Diary
559
Reviews
192
Ratings
3,689
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Secret Life of Words
★★½
The Legacy
★★½
Lookin' to Get Out
★★½
O.C. and Stiggs
★★½
Quintet
★★½
Cookie's Fortune
★★½
Asfalt Tango
★★½
Dead On Arrival (1988)
★★½
Immortal
★★½
Orca: The Killer Whale
★★½
Never Let Me Go
★★½
Ashanti
★★½
Chocolat
★★½
Cool World
★★½
Mr. & Mrs. Smith
★★½
Shaft
★★½
The Number 23
★★½
Cold Heaven
★★½
Previous
Next
1
…
168
169
170
171
172
…
205