Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Ben Mather
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Ben
Watched
64
Diary
26
Reviews
33
Ratings
64
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Last Stand
★★★
The Dark Knight Rises
★★★★★
Mickey's Adventures in Wonderland
★★★½
The Amazing Spider-Man
★★★★
Love Actually
★★★½
Blood Simple
★★★★½
The Evil Dead
★★★★★
Eraserhead
★★★★★
Bottle Rocket
★★★★★
District 9
★★★★
Violent Cop
★★★★★
Red Lights
★★★★
Hesher
★★★★½
Constantine
★½
The Thin Blue Line
★★★★★
Mr. Death: The Rise and Fall of Fred…
★★★★½
Burn After Reading
★★★★½
Caligula
★★
Previous
Next
1
2
3
4