Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Brian Gibson
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Brian Gibson
Watched
40
Diary
1
Reviews
4
Ratings
40
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Notebook
★★★½
The Howling
★★★
A Very Harold & Kumar Christmas
★★★
The Thing
★★★½
The Thing
★★★★½
Big Fish
★★★★
Capote
★★★½
The Exorcist
★★★★½
TRON: Legacy
★★★
(500) Days of Summer
★★★½
Paul
★★★
Tucker & Dale vs. Evil
★★★½
Definitely, Maybe
★★★
The Shawshank Redemption
★★★★★
The Godfather
★★★★★
Batman Begins
★★★½
Se7en
★★★★½
District 9
★★★★
Previous
Next
1
2
3