Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Benjamin Stone
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Benjamin
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
Rating
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Invocation of My Demon Brother
★★★★★
Submarine
★★★★★
Window Water Baby Moving
★★★★★
Anticipation of the Night
★★★★★
In a Year with 13 Moons
★★★★★
The Master
★★★★★
Teddy Bear
★★★★★
Why Does Herr R. Run Amok?
★★★★★
Wavelength
★★★★★
Begotten
★★★★★
Scorpio Rising
★★★★★
Best in Show
★★★★★
Wet Hot American Summer
★★★★★
Fox and His Friends
★★★★★
Beyond the Black Rainbow
★★★★★
The Night of the Hunter
★★★★★
Eraserhead
★★★★★
They Live
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
93