Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Chantal Coolsma
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Chantal
Watched
255
Diary
49
Reviews
27
Ratings
94
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Intouchables
★★★★★
Forrest Gump
★★★★★
Boyz n the Hood
★★★★★
The Green Mile
★★★★★
Argo
★★★★½
Django Unchained
★★★★½
Jackie
★★★★½
The Curious Case of Benjamin Button
★★★★½
The Help
★★★★½
Finding Nemo
★★★★½
Toy Story 2
★★★★½
Eyes Wide Shut
★★★★
Dogville
★★★★
Holy Motors
★★★★
Reservoir Dogs
★★★★
50/50
★★★★
The Cove
★★★★
The Muppets
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
6