Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Chantal Coolsma
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Chantal
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
Rating
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Brave
★★★½
Flight
★★★½
The Messenger
★★★½
Hot Shots!
★★★½
American Pie
★★★½
The Heineken Kidnapping
★★★½
Good Morning, Vietnam
★★★½
Hachi: A Dog's Tale
★★★½
The Happy Housewife
★★★½
Turkish Delight
★★★½
Spetters
★★★½
Abel
★★★½
New Kids Turbo
★★★½
TBS
★★★½
Goodfellas
★★★½
Full Metal Jacket
★★★½
Ratatouille
★★★½
One Life
★★★½
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
6