Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
chrb
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for chrb
Watched
216
Diary
1
Reviews
0
Ratings
12
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Midnight in Paris
★★★★★
Batman Begins
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
(500) Days of Summer
★★★★★
Beginners
★★★★★
The Girl with the Dragon Tattoo
★★★★½
The Prestige
★★★★½
Inception
★★★★½
Drive
★★★★½
50/50
★★★★
The Matrix
★★★★
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★