Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Chris Harrop
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Chris Harrop
Watched
1,571
Diary
129
Reviews
94
Ratings
226
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Rango
★★★★½
Hugo
★★★★½
Rampart
★★★★½
21 Jump Street
★★★★½
The Avengers
★★★★½
Raiders of the Lost Ark
★★★★½
Moon
★★★★½
Midnight in Paris
★★★★½
Take Shelter
★★★★½
Cocoon
★★★★
No
★★★★
Red River
★★★★
How to Survive a Plague
★★★★
The Innkeepers
★★★★
Magic Mike
★★★★
Halloween
★★★★
Bronson
★★★★
Skyfall
★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
13