Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Chuck Esola
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Chuck
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Django Unchained
★★★★
Victim
★★½
Dark Horse
★★★
This Is 40
★★★½
Hitchcock
★★★
Ghoul
★½
The Possession
★★
Alex Cross
★
John Dies at the End
★★★½
House at the End of the Street
★★
Dredd
★★★
Les Misérables
★★★★½
Lincoln
★★½
The Perks of Being a Wallflower
★★★★
Quadrophenia
★★★★
The Girl
★★★
Playback
★★
Episode 50
★½
Previous
Next
1
2
3
…
13