RSS feed for CinemaClown

CinemaClown has logged 11 entries during January 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
The Girl on the Train

The Girl on the Train

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Elle

Elle

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Sing Street

Sing Street

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
American Honey

American Honey

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Kubo and the Two Strings

Kubo and the Two Strings

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hunt for the Wilderpeople

Hunt for the Wilderpeople

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Arrival

Arrival

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Sully

Sully

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry