Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Catherine Stebbins
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Catherine
Watched
2,733
Diary
2
Reviews
196
Ratings
405
Sort by
Popular
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Django Unchained
★★★½
The Avengers
★★★½
The Dark Knight Rises
★★★½
Drive
★★★★½
Skyfall
★★★★
Looper
★★★★
Argo
★★★½
The Dark Knight
★★½
Silver Linings Playbook
★★★½
Prometheus
★★★★
Moonrise Kingdom
★★★★★
The Cabin in the Woods
★★★★
Zero Dark Thirty
★★★★
The Hunger Games
★★★
The Master
★★★★★
Wreck-It Ralph
★★★½
Batman Begins
★★★★
The Social Network
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
23