Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Claire
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Claire
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Stargate
★★½
Battle Los Angeles
★★½
The Cable Guy
★★★
The Town
★★★★
The King of Marvin Gardens
★★★
Mud
★★★★½
The Cabin in the Woods
★★★★
Tremors 2: Aftershocks
★★★
Iron Man 3
★★★
Big Ass Spider!
★½
Hellraiser
★★★★
Horror of Dracula
★★★
The Tingler
★★★★
Dracula
★★★
This Is Spinal Tap
★★★★★
Stagecoach
★★★★
Some Like It Hot
★★★★★
Saturday Night Fever
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
18