Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Clarissa Roque
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Clarissa
Watched
1,263
Diary
92
Reviews
2
Ratings
561
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Just Go With It
★½
Gnomeo & Juliet
★★
I Am Number Four
★
Unknown
★
Hall Pass
½
Heartbeats
★★★
Beastly
★
Hanna
★★½
Your Highness
½
Rio
★★
Water for Elephants
★★
Fast Five
★★½
Thor
★★½
Something Borrowed
★
Bridesmaids
★★★
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
★★
Midnight in Paris
★★★
The Hangover Part II
★★½
Previous
Next
1
…
25
26
27
28
29
…
32