Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Clint Balcom
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Clint
Watched
195
Diary
67
Reviews
3
Ratings
85
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Ratatouille
★★★★★
My Blue Heaven
★★★★★
Miller's Crossing
★★★★★
The King's Speech
★★★★★
Jaws
★★★★★
Indiana Jones and the Last Crusade
★★★★★
Schindler's List
★★★★★
South Park: Bigger, Longer & Uncut
★★★★★
Raiders of the Lost Ark
★★★★★
The Godfather
★★★★★
The Silence of the Lambs
★★★★★
Client 9: The Rise and Fall of Eliot…
★★★★★
Louis C.K.: Hilarious
★★★★½
Casino
★★★★½
The Dark Knight
★★★★½
Indiana Jones and the Temple of Doom
★★★★½
The Goonies
★★★★½
Fargo
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
4
…
5