Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Adam Farnsworth
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Adam
Watched
476
Diary
4
Reviews
4
Ratings
39
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Raiders of the Lost Ark
★★★★★
The King's Speech
★★★★★
High Fidelity
★★★★★
Gangster Squad
★★★★½
Django Unchained
★★★★½
Skyfall
★★★★½
John Carter
★★★★½
Super 8
★★★★½
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
★★★★½
Mission: Impossible
★★★★
Back to the Future
★★★★
Indiana Jones and the Temple of Doom
★★★★
Source Code
★★★★
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★★
3:10 to Yuma
★★★★
Argo
★★★½
The Cabin in the Woods
★★★½
The Amazing Spider-Man
★★★½
Previous
Next
1
2
3