RSS feed for Michael
  • Suicide

    ★★★

  • Natural Born Killers

    ★★★★

  • Shame

    ★★★★½

  • A Scanner Darkly

    ★★★★½

  • Demons

    ★★★★

  • Fargo

    ★★★½

  • Hour of the Wolf

    ★★★★★

  • Horrors of Malformed Men

    ★★★★½

  • Holy Motors

    ★★★★★

  • Hellzapoppin'

    ★★★★★

  • Heat-Haze Theatre

    ★★★★½

  • Heartbeat Detector

    ★★★★★

  • Häxan: Witchcraft Through the Ages

    ★★★★★

  • Hard Boiled

    ★★★★★

  • Happy Together

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Gozu

    ★★★★★

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★