Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Christian Siegel
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Christian
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Iron Man 3
★★★★
Side Effects
★★★
Broken City
★★★
Oblivion
★★★★½
Dead Man Down
★★★
Take This Waltz
★★★★½
Spring Breakers
★★
G.I. Joe: Retaliation
★★
This Is 40
★★★★½
Bullet to the Head
★★
Oz: The Great and Powerful
★★★★½
Flight
★★★½
Lincoln
★★★★½
Les Misérables
★★★★★
A Good Day to Die Hard
★½
Junior
★½
Last Action Hero
★★★½
Kindergarten Cop
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
17