Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Christian Sinclair
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Christian
Watched
400
Diary
53
Reviews
27
Ratings
400
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Master
★★★★
The Life Aquatic With Steve Zissou
★★★★
Shutter Island
★★★
Prometheus
★★★½
The Arbor
★★★
Stranger Than Fiction
★★★
Hanna
★★★
Pride & Prejudice
★★★½
21 Jump Street
★★★½
5 Centimeters Per Second
★★★½
Transformers: Revenge of the Fallen
½
Sherlock Holmes
★★
The Other Guys
★★★
Cemetery Junction
★★
The Social Network
★½
Monsters
★★★½
Black Swan
★★★★
Melancholia
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
23