Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Darren B
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Darren
Watched
313
Diary
276
Reviews
25
Ratings
303
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Heathers
★★★★★
Jaws
★★★★★
Eastern Promises
★★★★★
The Conversation
★★★★★
The Inbetweeners Movie
★★★★★
Kung Fu Panda 2
★★★★★
Beasts of the Southern Wild
★★★★★
Cure
★★★★★
Eyes Without a Face
★★★★★
High and Low
★★★★★
Harold and Maude
★★★★★
Three Colors: White
★★★★★
Three Colors: Blue
★★★★★
Alien
★★★★★
La Haine
★★★★★
Moonrise Kingdom
★★★★★
Seven Samurai
★★★★★
Oldboy
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
17