Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Darren B
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Darren
Watched
313
Diary
276
Reviews
25
Ratings
303
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Safety Not Guaranteed
★★★★½
Magic Mike
★★★★½
Dracula
★★★★½
Phantasm
★★★★½
Re-Animator
★★★★½
Dead Snow
★★★★½
Kuroneko
★★★★½
Eraserhead
★★★★½
The Other F Word
★★★★½
Wrong
★★★★½
Cloud Atlas
★★★★½
Flicker
★★★★½
Outrage Beyond
★★★★½
Holy Motors
★★★★½
Black Out
★★★★½
Tower Block
★★★★½
Room 237
★★★★½
Crave
★★★★½
Previous
Next
1
…
5
6
7
8
9
…
17