Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
David Delgado
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for David
Watched
647
Diary
109
Reviews
2
Ratings
107
Sort by
Name
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
2010
★★½
21 Jump Street
★★★½
50/50
★★★★
9
★★½
Airplane!
★★★★½
Alien
★★★★★
American Reunion
★★
American: The Bill Hicks Story
★★★
Another Earth
★★★★
Battle Beyond the Stars
★★½
Blazing Saddles
★★★★½
Bloodsport
★★★
Brazil
★★★★★
Captain America: The First Avenger
★★★★
Carnage
★★★½
Cave of Forgotten Dreams
★★★½
Chronicle
★★★★
Clash of the Titans
★★½
Previous
Next
1
2
3
…
6