Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Daniel Bates
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Daniel
Watched
177
Diary
0
Reviews
18
Ratings
28
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Horrible Bosses
★★★½
50/50
★★½
Django Unchained
★★★★½
Silver Linings Playbook
★★★★
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
★★½
X-Men: First Class
★★★½
Tinker Tailor Soldier Spy
★★★★
The Campaign
★★★½
The Hangover Part II
★★
Battleship
★
Our Idiot Brother
★½
Prometheus
★★½
Snow White and the Huntsman
★½
The Dark Knight Rises
★★★½
Hanna
★★★
Lincoln
★★★★
The Rum Diary
★★
Wedding Crashers
★★★½
Previous
Next
1
2