Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
dpettinger
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for dpettinger
Watched
173
Diary
177
Reviews
177
Ratings
173
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Moon
★★★★★
Spider-Man 2
★★★★★
We Need to Talk About Kevin
★★★★★
Skyfall
★★★★★
Die Hard
★★★★★
Dead Man's Shoes
★★★★★
The Fugitive
★★★★★
True Grit
★★★★★
Scream
★★★★★
Ponyo
★★★★★
Drive
★★★★★
Tinker Tailor Soldier Spy
★★★★★
The Skin I Live In
★★★★★
Don't Look Now
★★★★★
Martha Marcy May Marlene
★★★★★
Kiki's Delivery Service
★★★★½
Iron Man 3
★★★★½
The Naked Gun: From the Files of Police…
★★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
10