Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Dustin Baker
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Dustin
Watched
3,850
Diary
632
Reviews
21
Ratings
3,849
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
This Must Be the Place
★★★★★
The Shawshank Redemption
★★★★★
One Flew Over the Cuckoo's Nest
★★★★★
Goodfellas
★★★★★
Amélie
★★★★★
No Country for Old Men
★★★★★
There Will Be Blood
★★★★★
The Big Lebowski
★★★★★
Trainspotting
★★★★★
In Bruges
★★★★★
Ed Wood
★★★★★
True Lies
★★★★★
Die Hard
★★★★★
This Is Spinal Tap
★★★★★
O Brother, Where Art Thou?
★★★★★
American Movie
★★★★★
Barton Fink
★★★★★
Boogie Nights
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
214