Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Elizabeth Lovatt
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Elizabeth
Watched
996
Diary
195
Reviews
69
Ratings
491
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Hobbit: An Unexpected Journey
★★★★
For a Good Time, Call...
★★★
Beautiful Creatures
★★★
Premium Rush
★★★½
Trouble with the Curve
★★★½
Star Trek Into Darkness
★★★★
The Oranges
★★
Seven Psychopaths
★★★★
The Sisterhood of the Traveling Pants
★★★
A Dangerous Method
★★½
A Royal Affair
★★★½
Anna Karenina
★★★½
Ruby Sparks
★★★½
Metropolitan
★★★★
Pitch Perfect
★★★★½
Argo
★★★★½
Holy Motors
★★★
Now Is Good
★★
Previous
Next
1
2
3
…
28