Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Erik
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Erik
Watched
1,310
Diary
77
Reviews
0
Ratings
104
Sort by
Popular
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Avengers
★★★★
The Dark Knight Rises
★★★★½
Drive
★★★½
Skyfall
★★★★½
Looper
★★★★
Inception
★★★★★
Silver Linings Playbook
★★★★
The Hobbit: An Unexpected Journey
★★★
Prometheus
★★★★
The Cabin in the Woods
★★
Inglourious Basterds
★★★★★
Life of Pi
★★★★½
The Hunger Games
★★★★
Wreck-It Ralph
★★★★
The Girl with the Dragon Tattoo
★★★★★
The Shining
★★★★★
Lincoln
★★★★★
Jurassic Park
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
6