Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Erik Sylte Kleven
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Erik
Watched
1,077
Diary
4
Reviews
0
Ratings
1,077
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Perks of Being a Wallflower
★★★★
Les Misérables
★★★
The Amazing Spider-Man
★★
Judge Dredd
★★
Desperado
★★★
Rubber
★★★
Five Minutes of Heaven
★★★
Four Rooms
★★★
What Is It?
★★★
Dark City
★★★★
The Bourne Legacy
★★
Lawless
★★★
The Grey
★★★★
(500) Days of Summer
★★★★
Intouchables
★★★★
Killing Them Softly
★★★
Dredd
★★★
The Hobbit: An Unexpected Journey
★★
Previous
Next
1
2
3
…
60