Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Lesya
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Lesya
Watched
545
Diary
0
Reviews
0
Ratings
539
Sort by
Name
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
127 Hours
★★★★
12 Angry Men
★★★★★
2001: A Space Odyssey
★★★
300
★★
(500) Days of Summer
★★★★★
50/50
★★★★
8½
★★★
A Beautiful Mind
★★★★½
A Clockwork Orange
★★★★★
A Dangerous Method
★★★★
Adaptation.
★★★
Adventureland
★★★
A Fistful of Dollars
★★★★
A.I. Artificial Intelligence
★★★½
Alien
★★★★★
Alien³
★★★
Aliens
★★★★★
All About Eve
★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
30