Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Etan Greenbaum
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Etan
Watched
346
Diary
137
Reviews
21
Ratings
199
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
5 Broken Cameras
★★★★★
The Gatekeepers
★★★★★
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2
★★★★★
Silver Linings Playbook
★★★★★
Django Unchained
★★★★★
This Is 40
★★★★★
Cloud Atlas
★★★★★
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
★★★★★
Moonrise Kingdom
★★★★★
The Five-Year Engagement
★★★★★
True Romance
★★★★★
Please Give
★★★★★
North by Northwest
★★★★★
Rear Window
★★★★★
Psycho
★★★★★
Gangs of New York
★★★★★
Road to Perdition
★★★★★
Tarzan
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
12