RSS feed for eugenen
  • Get on Up

    ★★★½

  • The Major

    ★★★

  • Eye in the Sky

    ★★★★

  • The Night Before

    ★★★½

  • The Invitation

    ★★★½

  • Bananas

    ★★★½

  • Room

    ★★★½

  • Sisters

    ★★

  • The Rapture

    ★★★★★

  • Rich Hill

    ★★★★

  • High-Rise

    ★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • Sing Street

    ★★★½

  • Johnny Frank Garrett's Last Word

    ★½

  • Slash

    ★★★½

  • Southpaw

    ★★★½

  • Newtown

    ★★★

  • Don't Think Twice

    ★★★