Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Marshall Lorenzo
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Marshall
Watched
143
Diary
2
Reviews
7
Ratings
27
Sort by
Name
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Addams Family Values
★★★★★
Aliens
★★★★
A Very Brady Sequel
★★★★★
Batman Returns
★★★★★
Beaches
★★★½
Black Swan
★★★★
Bridesmaids
★★★★★
Captain America: The First Avenger
★★★
Dark Shadows
★★
Ferris Bueller's Day Off
★★★★★
Heathers
★★★★★
Hugo
★★★★
John Carter
★★
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★★
Paris Is Burning
★★★★★
Party Girl
★★★★★
Prometheus
★★★½
Rise of the Planet of the Apes
★★★½
Previous
Next
1
2