RSS feed for Ģirts

Favorite films

Don’t forget to select your favorite films!

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • The Connection

  The Connection 2014

  ★★½ Watched 06 Jun, 2015

  Bez entuziasma veidots vizuāli pievilcīgs retro trilleris ar simtiem reižu redzētiem tēliem un shematisku un ļoti, ļoti paredzamu notikumu gājumu.
  Interesantas (bet ar filmu nesaistītas) mūzikālās izvēles.

 • Results

  Results 2015

  ★★★★ Watched 10 Jun, 2015

  Results pievilcība slēpjas absolūtā bez-formulas notikumu gājumā. Tas mūsdienu, popkorna komēdiju laikmetā, gadās reti un tādēļ jāgodā varbūt vairāk nekā normālos apstākļos pienāktos. Filmas notikumu attīstība ir vienlaicīgi lēnīgi bezmērķīga un psihiski nelīdzsvarotām darbībām pildīts notikumu virknējums ar ļoti konkrētu mērķi. Bet kas padara to kaut kādā ziņā sakārtotu un normālu ir apziņa, ka filmā redzamo tēlu darbības ir ļoti cilvēciskas un sacītais visticamāk ir vispatiesākais dzīves inscenējums kāds redzēts romantiskā komēdijā.
  Kas ļoti savdabīgi, bet darbojas kā pulkstenis, ir…

Popular reviews

More
 • Blue Ruin

  Blue Ruin 2013

  ★★★★★ Watched 02 May, 2014

  One Man Show - Jeremy Saulnier ir režisors, scenārija autors un operators.
  Svaiga elpa atriebības tēmu (revenge) filmās ar lēnu gājumu, bet perfekti veidotu spriedzes kāpumu. Vēlreiz apstiprina, ka ar operatora darbu un izteiksmīgu klusumu var panākt daudzslāņainu un reālistisku atmosfēru, kas skatītāju prātus nepametīs ļoti ilgu laiku.

 • Django Unchained

  Django Unchained 2012

  ★★★★★ Watched 17 Jan, 2013

  Neklausieties visus īgņas, kas Django Unchained dēvēs par režisora meistarstiķu atkārtošanās iemiesojumu un teju garlaicīgu, viekārši labu kino. Nenoliedzot, ka tur ir daļa taisnības, jo praktiski jebkurš režisors strādā ar sev raksturīgu rokrakstu, kuru no filmas filmā var atpazīt un tādejādi arī dēvēt kā atkārtošanos, pēc Django Unchained noskatīšanās ir tāda kā īpaša notikuma un mazliet svētku sajūta, kas rodas no atkaltikšanās ar patīkamajām emocijām un gaidītā rezultāta materializēšanās. Arī nežēlīgums un asiņu daudzums filmā ir diskutabls un dažādi uztverams…