RSS feed for Ģirts

Favorite films

Don’t forget to select your favorite films!

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • White Bird in a Blizzard 2014

  ★★★★ Watched 27 Sep, 2014

  Sapņaini un pūkaini, bet tajā pašā laikā murgaini un realistiski izspēlēts jau kaut kur manīts un dzirdēts stāsts par pusaudzi un viņas vecumam atbilstošās problēmas. Pilnīgi noteikti vispieaugušākais coming-of-age tipa filmas piedāvājums kāds nāk atmiņā.
  Patīkami, ka režisors šeit atteicies no sava ņirgājoši-moderni-ironiskā dialoga ar skatītāju piegājiena un pievērsies kam tradicionālākam, pieejamākam.

 • The Drop 2014

  ★★★ Watched 21 Sep, 2014

  Diemžēl, tas, ka avots ir īss stāsts, maza epizode vai skice kādam pamatīgāk izstāstāmam notikumam, filmā The Drop ir ļoti jūtams. Nenoliedzami šis tas ir mēģināts glābt, bet bez lieliem panākumiem. Par vienu no izmisīgākajiem un nepatīkami acīmredzamākajiem centieniem ir Tom Hardy tēls. Viņš kā visa stāsta centrs ir arī interesantākais tēls filma – kā neirožu un apspiestu emociju samocīts cilvēks, tas labu laiku nostrādā ļoti efektīvi. Kas nav pārsteigums, zinot uz ko spējīgs Tom Hardy. Bet lēnīgai filmas gājums…

Popular reviews

More
 • Blue Ruin 2013

  ★★★★★ Watched 02 May, 2014

  One Man Show - Jeremy Saulnier ir režisors, scenārija autors un operators.
  Svaiga elpa atriebības tēmu (revenge) filmās ar lēnu gājumu, bet perfekti veidotu spriedzes kāpumu. Vēlreiz apstiprina, ka ar operatora darbu un izteiksmīgu klusumu var panākt daudzslāņainu un reālistisku atmosfēru, kas skatītāju prātus nepametīs ļoti ilgu laiku.

 • Reservoir Dogs 1992

  ★★★★★ Rewatched 03 Nov, 2012 1

  Divdesmit gadus pēc filmas iznākšanas, tai viennozīmīgi ir kulta un klasikas statusi,bet, personīgi man, šobrīd tā patika vēl labāk nekā 90', jo nav vairs tā Tarantino pārsteiguma/šoka momenta, bet gan tīrs kino, un skatoties patika tā nepārspīlētā sajūta (saHaipotā), kad vienkārši redzi cik ģeniāla filma tā ir, bez jebkādām ietekmēm (cik nu tas ir iespējams).
  Lakoniska, brutāla, tieša un vienkārša, bet tik tai pat laikā sarežģīta - tēlu savstarpējās rīvēšanās un neprognozējamības ziņā. Bet ko gan te vēl var piebilst...