RSS feed for Ģirts

Favorite films

Don’t forget to select your favorite films!

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • Vajadzīga soliste

  Vajadzīga soliste 1984

  ★★★★★ Watched 28 Aug, 2015

  Vajadzīgs filmas mūzikas cd.

 • Fantastic Four

  Fantastic Four 2015

  ★★ Watched 12 Aug, 2015

  Atsevišķos filmas Fantastic 4 momentos pavīd režisora idejas veidot saistošu varoņu rašanās stāstu ar coming of age filmu elementiem, attiecīgi ar dramaturģijas aizmetņiem, bet tie smagnēji tiek samīņāti stieptā (it kā zinātniskā) procesa vizualizācijā. Līdz pat līmenim, ka 1h35min garajā filmā komiksfilmu esence – ļaundaris uz ekrāna parādās vien aptuveni piecdesmitajā minūtē un tiek pieveikts jau pirmajā, turklāt, neveiklā, juceklīgā un prastā kautiņā. Vēl piebildīšu, ka šī šodienas bērniem paredzētā futūristiskā, bet tukšā D’Artanjans un trīs musketieri komandas versija, kas sastāv no zinātniekiem, un, vispārīgi vērtējot, gudriem cilvēkiem, ar ļaundari izrēķinās, viens pēc otra to iedunkājot līdz tas iekrīt pašizveidotā melnajā caurumā (nav teikts, ka nomirst).

Popular reviews

More
 • Blue Ruin

  Blue Ruin 2013

  ★★★★★ Watched 02 May, 2014

  One Man Show - Jeremy Saulnier ir režisors, scenārija autors un operators.
  Svaiga elpa atriebības tēmu (revenge) filmās ar lēnu gājumu, bet perfekti veidotu spriedzes kāpumu. Vēlreiz apstiprina, ka ar operatora darbu un izteiksmīgu klusumu var panākt daudzslāņainu un reālistisku atmosfēru, kas skatītāju prātus nepametīs ļoti ilgu laiku.

 • Django Unchained

  Django Unchained 2012

  ★★★★★ Watched 17 Jan, 2013

  Neklausieties visus īgņas, kas Django Unchained dēvēs par režisora meistarstiķu atkārtošanās iemiesojumu un teju garlaicīgu, viekārši labu kino. Nenoliedzot, ka tur ir daļa taisnības, jo praktiski jebkurš režisors strādā ar sev raksturīgu rokrakstu, kuru no filmas filmā var atpazīt un tādejādi arī dēvēt kā atkārtošanos, pēc Django Unchained noskatīšanās ir tāda kā īpaša notikuma un mazliet svētku sajūta, kas rodas no atkaltikšanās ar patīkamajām emocijām un gaidītā rezultāta materializēšanās. Arī nežēlīgums un asiņu daudzums filmā ir diskutabls un dažādi uztverams…