RSS feed for Ģirts

Recent activity

All films

Recent reviews

More
 • Camp X-Ray 2014

  ★★½ Watched 20 Oct, 2014

  Tik daudz iespēju... tik daudz neizmantotu iespēju. Žēl, ka veidotāji nav drosmīgi veidojuši "pieaugušo drāmu", bet gan pusaudžiem paredzētu audzinošo stāstu. Pat mazliet žēl K.Stewart, kura acīmredzami cenšās.

 • Young Ones 2014

  ★★ Watched 25 Oct, 2014

  Kad Zvaigžņu Kari satikās ar Mad Max...
  Jā, tas arī viss. Nekā vairāk, šajā ar jauku vizualitāti piepildītajā nākotnes vesterna stāsta apveidā, arī nav. Taisni vai jābrīnās, cik ļoti vizuāli un aktieriski nostrādāta, bet sižetiski un ritma ziņā ļoti klbojoša ir Young Ones.

Popular reviews

More
 • Reservoir Dogs 1992

  ★★★★★ Rewatched 03 Nov, 2012 1

  Divdesmit gadus pēc filmas iznākšanas, tai viennozīmīgi ir kulta un klasikas statusi,bet, personīgi man, šobrīd tā patika vēl labāk nekā 90', jo nav vairs tā Tarantino pārsteiguma/šoka momenta, bet gan tīrs kino, un skatoties patika tā nepārspīlētā sajūta (saHaipotā), kad vienkārši redzi cik ģeniāla filma tā ir, bez jebkādām ietekmēm (cik nu tas ir iespējams).
  Lakoniska, brutāla, tieša un vienkārša, bet tik tai pat laikā sarežģīta - tēlu savstarpējās rīvēšanās un neprognozējamības ziņā. Bet ko gan te vēl var piebilst...

 • Django Unchained 2012

  ★★★★★ Watched 17 Jan, 2013

  Neklausieties visus īgņas, kas Django Unchained dēvēs par režisora meistarstiķu atkārtošanās iemiesojumu un teju garlaicīgu, viekārši labu kino. Nenoliedzot, ka tur ir daļa taisnības, jo praktiski jebkurš režisors strādā ar sev raksturīgu rokrakstu, kuru no filmas filmā var atpazīt un tādejādi arī dēvēt kā atkārtošanos, pēc Django Unchained noskatīšanās ir tāda kā īpaša notikuma un mazliet svētku sajūta, kas rodas no atkaltikšanās ar patīkamajām emocijām un gaidītā rezultāta materializēšanās. Arī nežēlīgums un asiņu daudzums filmā ir diskutabls un dažādi uztverams…