Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Giorgos Gugna
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Giorgos
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
When Rated
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Thor
★★★
Monty Python's Life of Brian
★★★★★
Se7en
★★★★★
The Green Mile
★★★★★
The Dark Knight
★★★★★
DodgeBall: A True Underdog Story
★★★★
The Prestige
★★★★★
Fight Club
★★★★★
The Incredibles
★★★★½
The Shawshank Redemption
★★★★★
Beyond Borders
★★★½
Richie Rich
★★★
The Omen
★★½
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
★★★
The Pink Panther
★★★
Honey
★★½
Disaster Movie
★
Home Alone 2: Lost In New York
★★★
Previous
Next
1
2
3
…
32