Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
David Wright
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for David
Watched
10
Diary
0
Reviews
3
Ratings
10
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Groundhog Day
★★★★½
Star Trek
★★★★
Back to the Future
★★★★★
The Terminator
★★★★
Terminator 2: Judgment Day
★★★★★
The Hunger Games
★★★★
Midnight in Paris
★★★★
Transformers: Dark of the Moon
★
The Artist
★★★★
Drive
★★