RSS feed for Jaimie

Jaimie has logged 15 entries during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★
Edit this entry  
18
Christine

Christine

2016
×
★★★½
Edit this entry  
16
Denial

Denial

2016
×
★★½
Edit this entry  
15
The Untouchables

The Untouchables

1987
×
★★
Edit this entry  
14
The Monster

The Monster

2016
×
★½
Edit this entry  
13
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lean On Me

Lean On Me

1989
×
★★★★
Edit this entry  
10
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Descendants

The Descendants

2011
×
★★
Edit this entry  
07
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Village

The Village

2004
×
★★★½
Edit this entry  
06
Taking Care of Business

Taking Care of Business

1990
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Happening

The Happening

2008
×
★★
Edit this entry  
01
Whiskey Tango Foxtrot

Whiskey Tango Foxtrot

2016
×
★★★½
Edit this entry  
01
Faults

Faults

2014
×
★★★
Edit this entry