Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
jasonfrisbie
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for jasonfrisbie
Watched
Diary
Reviews
Ratings
Sort by
Rating
When Rated
Rating
Highest First
Lowest First
Release Date
Earliest First
Earliest Last
Film Name
Film Popularity
Film Length
Shortest First
Longest First
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Moonrise Kingdom
★★★★★
Seven Psychopaths
★★★★½
Miracle Mile
★★★★
The World of Henry Orient
★★★★
Cloud Atlas
★★★★
West of Memphis
★★★★
Compliance
★★★★
Bernie
★★★★
The Trip
★★★½
The Amazing Spider-Man
★★★½
The Avengers
★★★½
Twin Peaks: Fire Walk with Me
★★★½
Dear God No!
★★★
Yellow Submarine
★★
Delinquent School Girls
★½