Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
jcdeleon1
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for jcdeleon1
Watched
136
Diary
143
Reviews
0
Ratings
136
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Big Trouble in Little China
★★★★½
Fast & Furious 6
★★★★
Fast Five
★★★★
Kiss Kiss Bang Bang
★★★★
Iron Man
★★★★
Bad Boys II
★★★★
The Rock
★★★★
Se7en
★★★★
Undefeated
★★★★
Moneyball
★★★★
Evil Dead
★★★★
Garden State
★★★★
Dreamer: Inspired By a True Story
★★★★
The Incredibles
★★★★
Zero Dark Thirty
★★★★
The Texas Chain Saw Massacre
★★★★
Jack Reacher
★★★½
Star Trek
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
8