Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
jcdeleon1
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for jcdeleon1
Watched
124
Diary
131
Reviews
0
Ratings
124
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Midnight Run
★★★½
The Thin Man
★★★½
Varsity Blues
★★★½
Shaft
★★★½
The Kings of Summer
★★★½
The Croods
★★★½
Magic Mike
★★★½
American Dreamz
★★★½
Hesher
★★★½
Bad Boys
★★★½
The Place Beyond the Pines
★★★½
G.I. Joe: Retaliation
★★★½
Olympus Has Fallen
★★★½
Grosse Pointe Blank
★★★½
Cheap Thrills
★★★½
Reality Show
★★★½
Zero Charisma
★★★½
I Give It A Year
★★★½
Previous
Next
1
2
3
4
…
7