Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
JChapz
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for JChapz
Watched
696
Diary
36
Reviews
13
Ratings
695
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Thing
★★★★★
Warrior
★★★★★
Harakiri
★★★★★
The Lord of the Rings Collection
★★★★★
Black Dynamite
★★★★★
District 9
★★★★★
Collateral
★★★★★
Monsters, Inc.
★★★★★
Up
★★★★★
The Incredibles
★★★★★
Citizen Kane
★★★★★
Blade Runner
★★★★★
Alien
★★★★★
28 Days Later...
★★★★★
Children of Men
★★★★★
Eastern Promises
★★★★★
The Lord of the Rings: The Fellowship of…
★★★★★
Hunger
★★★★★
Previous
Next
1
2
3
…
39