Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
JChapz
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for JChapz
Watched
696
Diary
36
Reviews
13
Ratings
695
Sort by
Rating
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
American Psycho
★★★★½
Toy Story 3
★★★★½
Afro Samurai: Resurrection
★★★★½
The Prestige
★★★★½
Hot Fuzz
★★★★½
Gladiator
★★★★½
Oldboy
★★★★½
Jurassic Park
★★★★½
Chronicle
★★★★
The Departed
★★★★
Wreck-It Ralph
★★★★
Rope
★★★★
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
★★★★
Rocky
★★★★
Blow-Up
★★★★
Justice League: Crisis on Two Earths
★★★★
Dredd
★★★★
The Hunter
★★★★
Previous
Next
1
2
3
4
5
…
39