Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Gavin Rye
Pro
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Gavin
Watched
2,471
Diary
448
Reviews
429
Ratings
465
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Antiviral
★★★
ParaNorman
★★★★
Puppet Master: The Legacy
★
Dog Days
★★
Dracula
★★★
Permissive
★★½
What Richard Did
★★★★
Rise of the Zombies
★★
The Mummy
★★
JCVD
★★½
Retro Puppet Master
★½
The Bed Sitting Room
★★★
Would You Rather
★★½
Curse of the Puppet Master
★★
The Howling: Reborn
★★
This Must Be the Place
★★½
The Drop
★★★
The Howling 7: New Moon Rising
★
Previous
Next
1
2
3
…
26