Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
johanlager
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for johanlager
Watched
149
Diary
3
Reviews
6
Ratings
23
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
30 Minutes or Less
★★★★
Take Shelter
★★★★★
Easy Money
★★★★
Warrior
★★★★
Friends with Benefits
★★★★
Crazy, Stupid, Love.
★★★★½
The Descendants
★★★★
Welcome to the Dollhouse
★★★★★
Shame
★★★★½
Mission: Impossible - Ghost Protocol
★★★★
Moneyball
★★★★
Brighton Rock
★½
Pulp Fiction
★★★★★
Se7en
★★★★★
The Fountain
★½
Zodiac
★★★★★
Nowhere Boy
★★★★½
The Ides of March
★★★★½
Previous
Next
1
2