Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Jonas Salen
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Jonas
Watched
1,098
Diary
162
Reviews
63
Ratings
181
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
Big Nothing
★★
The Imposter
★★★½
Bernie
★★★½
John Carter
★★★
Diamonds Are Forever
★★★
TRON: Legacy
★★★
Brave
★★★½
ParaNorman
★★★
Dark City
★★★½
On Her Majesty's Secret Service
★★★
eXistenZ
★★½
Equilibrium
★★½
Argo
★★★½
Die Hard 2
★★★½
Die Hard
★★★★
Ghostbusters
★★★
The Crow
★★★½
Premium Rush
★★½
Previous
Next
1
2
3
…
11