Letterboxd — Your life in film
Sign In
Create Account
Films
Lists
People
Username or Email
Password
Remember me
Reset password
×
Search:
Jonathan Seamans
Profile
Activity
Films
Diary
Watchlist
Lists
Likes
Tags
Network
RSS feed for Jonathan
Watched
187
Diary
16
Reviews
22
Ratings
185
Sort by
Added
Added
Release
Name
Popular
Rating
Show
All ratings
All ratings
★★★★★
★★★★½
★★★★
★★★½
★★★
★★½
★★
★½
★
½
No rating
The Gingerdead Man
★½
Django Unchained
★★★★½
Les Misérables
★★★
The Hobbit: An Unexpected Journey
★★★★
The Rum Diary
★★★
The Girl with the Dragon Tattoo
★★★★
Independence Day
★★★★
Skyfall
★★★★
Tomorrow Never Dies
★★★
A View to a Kill
★★
The Man with the Golden Gun
★★
Die Another Day
★★
Octopussy
★½
Moonraker
★
Quantum of Solace
★★★
Thunderball
★★★★
Jaws
★★★★½
Bill & Ted's Excellent Adventure
★★★½
Previous
Next
1
2
3
…
11